PZ254-1-03-W-2.5-G1
Extended
Manufacturer
HCTL
MFR.Part #
PZ254-1-03-W-2.5-G1
JLCPCB Part #
C18197979
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x3P 2.54mm 2.5mm 3A 3P 6mm Black Pin Header Right Angle Push-Pull,P=2.54mm Pin Headers ROHS