PZ127-1-08-Z
Extended
Manufacturer
HCTL
MFR.Part #
PZ127-1-08-Z
JLCPCB Part #
C5372831
Package
Plugin,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.27mm 1A 1mm 1x8P 2.4mm 3.8mm 8P Black Brass Pin Header Through Hole 插件,P=1.27mm Pin Headers ROHS