HC-DF14A125-4PWT-04
Extended
Manufacturer
HCTL
MFR.Part #
HC-DF14A125-4PWT-04
JLCPCB Part #
C19189829
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 150V 1A 1x4P 2.55mm 4 4P 6.8mm 9.95mm Auxiliary Solder Pin Brass DF14 PA9T Surface Mount, Right Angle Tin SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle Wire To Board Connector ROHS