PM254-1-08-Z-8.5
MFR.Part #
PM254-1-08-Z-8.5
JLCPCB Part #
C2897371
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x8P 2.54mm 3A 8.5mm 8P Copper alloy Square Hole Through Hole Top 插件,P=2.54mm Female Headers ROHS