PM200-2-06-Z-4.3
MFR.Part #
PM200-2-06-Z-4.3
JLCPCB Part #
C2906074
Package
Plugin,P=2mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5A 12P 2 2mm 2mm 2x6P 4.3mm Brass Square Hole Through Hole Top 插件,P=2mm Female Headers ROHS