PM200-1-04-Z-4.3
MFR.Part #
PM200-1-04-Z-4.3
JLCPCB Part #
C3012130
Package
Plugin,P=2mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5A 1x4P 2mm 4.3mm 4P Brass Square Hole Through Hole Top 插件,P=2mm Female Headers ROHS