PZ254-2-20-Z-8.5
Extended
Manufacturer
HCTL
MFR.Part #
PZ254-2-20-Z-8.5
JLCPCB Part #
C3012260
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2.54mm 2.5mm 2x20P 3A 3mm 40P 6mm Black Brass Pin Header Through Hole Plugin,P=2.54mm Pin Headers ROHS