HC-PBB12NB-50DS-0.5V-P-03
MFR.Part #
HC-PBB12NB-50DS-0.5V-P-03
JLCPCB Part #
C49109451
Package
SMD,P=0.5mm
Description
-55℃~+125℃ 0.5mm 2 500mA 50P 50V Phosphor Bronze Pillar Surface Mount,Vertical SMD,P=0.5mm Board-to-Board and Backplane Connector ROHS