HC-3.96-3A3W
MFR.Part #
HC-3.96-3A3W
JLCPCB Part #
C2979540
Package
Push-Pull,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 11.88mm 1x3P 250V 3 3.96mm 3P 6A 9.5mm Brass CH PA66 Right Angle Tin UL94V-0 弯插,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS