HC15EDGRM-3.81-2P-V
MFR.Part #
HC15EDGRM-3.81-2P-V
JLCPCB Part #
C22365269
Package
Push-Pull,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x2P 2 2P 3.81mm 300V 8A Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle Screw 弯插,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS