HC-2510-16AW-05
MFR.Part #
HC-2510-16AW-05
JLCPCB Part #
C19189812
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-25℃~+85℃ 1 16 16P 1x16P 2.54mm 250V 3A 40.64mm 5.8mm Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 弯插,P=2.54mm Wire To Board Connector ROHS