HC-2510-2AW
MFR.Part #
HC-2510-2AW
JLCPCB Part #
C2982041
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x2P 2 2.54mm 250V 2P 4A 5.08mm 5.8mm Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 弯插,P=2.54mm Wire To Board Connector ROHS