HC-1.25-8AW
Extended
Manufacturer
HCTL
MFR.Part #
HC-1.25-8AW
JLCPCB Part #
C2845541
Package
Push-Pull,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 11.75mm 125V 1A 1x8P 3.2mm 4.7mm 8 8P Brass PA46 PicoBlade(MX 1.25) Right Angle Tin UL94V-0 弯插,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS