HC15EDGVM-3.81-4P-V
MFR.Part #
HC15EDGVM-3.81-4P-V
JLCPCB Part #
C22365278
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x4P 3.81mm 300V 4 4P 8A Board Side/Socket - Closed Green Screw Through Hole 插件,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS