HURB2412YMD-10WR3
Extended
Manufacturer
HASAI
MFR.Part #
HURB2412YMD-10WR3
JLCPCB Part #
C41381822
Package
Plugin,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 1000uF 10W 12V 300kHz 830mA 85% 9V~36V Short Circuit Protection Plugin,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS