HSP15-220D18W
Extended
Manufacturer
HASAI
MFR.Part #
HSP15-220D18W
JLCPCB Part #
C20616453
Package
Plugin,62x45mm
Description
15W 2 2.5kV 416mA 85VAC~265VAC AC-DC Short Circuit Protection、Over Current Protection ±18V 插件,62x45mm AC-DC Power Modules ROHS