HSA16-48S05
Extended
Manufacturer
HASAI
MFR.Part #
HSA16-48S05
JLCPCB Part #
C20616437
Package
Plugin,50.8x25.4mm
Description
1 1.5kV 16W 3.2A 36V~72V 5V Short Circuit Protection、Over Current Protection 插件,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS