GSSR2-104P-4R7N
Extended
Manufacturer
Gotrend Tech
MFR.Part #
GSSR2-104P-4R7N
JLCPCB Part #
C142422
Package
SMD,10.2x10mm
Description
21mΩ 4.7uH 5.6A Shielded Inductor ±30% SMD,10.2x10mm Power Inductors ROHS