GDLW0504P-600NS
Extended
Manufacturer
Gotrend Tech
MFR.Part #
GDLW0504P-600NS
JLCPCB Part #
C142397
Package
SMD-4P,5x4.8mm
Description
-40℃~+125℃ 10MΩ 125V 16mΩ 2 4.5A 50V 60Ω@10MHz、1kΩ@100MHz SMD-4P,5x4.8mm Common Mode Filters ROHS