GBD201209PGH102N
Extended
Manufacturer
Gotrend Tech
MFR.Part #
GBD201209PGH102N
JLCPCB Part #
C226154
Package
0805
Description
-40℃~+125℃ 1 1.5A 120mΩ 1kΩ@100MHz ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS