GDO0402P-1R0M
Extended
Manufacturer
Gotrend Tech
MFR.Part #
GDO0402P-1R0M
JLCPCB Part #
C142399
Package
SMD,6.6x4.5mm
Description
1uH 2.9A 2.9A 50mΩ ±20% SMD,6.6x4.5mm Power Inductors ROHS