GBLM201211P-100M
Extended
Manufacturer
Gotrend Tech
MFR.Part #
GBLM201211P-100M
JLCPCB Part #
C226151
Package
0805
Description
10uH 24MHz 320mΩ 500mA Multilayer inductor ±20% 0805 Inductors (SMD) ROHS