GR2512J0R024T4G00
MFR.Part #
GR2512J0R024T4G00
JLCPCB Part #
C49656793
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 24mΩ Thick Film Resistor ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS