GR2512J0R022T4G00
MFR.Part #
GR2512J0R022T4G00
JLCPCB Part #
C49655939
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 22mΩ Thick Film Resistor ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS