GR2512J0R012T4G00
MFR.Part #
GR2512J0R012T4G00
JLCPCB Part #
C49656631
Description
-55℃~+155℃ 12mΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS