GR2512F0R022T4G00
Extended
Manufacturer
GiantOhm
MFR.Part #
GR2512F0R022T4G00
JLCPCB Part #
C49655853
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 22mΩ Thick Film Resistor ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS