GR1210F0R075T5G00
Extended
Manufacturer
GiantOhm
MFR.Part #
GR1210F0R075T5G00
JLCPCB Part #
C49656818
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 75mΩ Thick Film Resistor ±1% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS