RN73H2ETTD26R7F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD26R7F100
JLCPCB Part #
C4087315
Description
-55℃~+155℃ 250mW 26.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS