GR0805F17K8T5G00
MFR.Part #
GR0805F17K8T5G00
JLCPCB Part #
C49654179
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 17.8kΩ Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS