GR0603J1K3T5G00
MFR.Part #
GR0603J1K3T5G00
JLCPCB Part #
C49654849
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS