GR0402J18KTAG00
MFR.Part #
GR0402J18KTAG00
JLCPCB Part #
C49653933
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS