GR0603J3K3T5G00
MFR.Part #
GR0603J3K3T5G00
JLCPCB Part #
C49653105
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.3kΩ 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS