GR0402F93K1TAG00
Extended
Manufacturer
GiantOhm
MFR.Part #
GR0402F93K1TAG00
JLCPCB Part #
C49656886
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 93.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS