GR0805J470KT5G00
MFR.Part #
GR0805J470KT5G00
JLCPCB Part #
C49654917
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 470kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS