GR0402F931KTAG00
MFR.Part #
GR0402F931KTAG00
JLCPCB Part #
C49656922
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 931kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS