GR0402F226KTAG00
MFR.Part #
GR0402F226KTAG00
JLCPCB Part #
C49656020
Description
-55℃~+155℃ 226kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS