SG73S1ETTP66R5F
MFR.Part #
SG73S1ETTP66R5F
JLCPCB Part #
C3925588
Description
-55℃~+155℃ 125mW 66.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS