GR0402F1K15TAG00
MFR.Part #
GR0402F1K15TAG00
JLCPCB Part #
C49653840
Description
-55℃~+155℃ 1.15kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS