GR0201F68KTAG00
MFR.Part #
GR0201F68KTAG00
JLCPCB Part #
C49653916
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 68kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS