GR0201F680KTAG00
MFR.Part #
GR0201F680KTAG00
JLCPCB Part #
C49653793
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 680kΩ Thick Film Resistor ±1% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS