GR0201F200KTAG00
MFR.Part #
GR0201F200KTAG00
JLCPCB Part #
C49655027
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS