GR0201F1K78TAG00
MFR.Part #
GR0201F1K78TAG00
JLCPCB Part #
C49656224
Description
-55℃~+155℃ 1.78kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS