GDSI2E966410-R10L-R125-2D
Extended
Manufacturer
GUDIAN
MFR.Part #
GDSI2E966410-R10L-R125-2D
JLCPCB Part #
C49208943
Package
SMD,9.4x6.2mm
Description
0.125mΩ、0.33mΩ 100nH 40A、75A 98A ±15% SMD,9.4x6.2mm Power Inductors ROHS