GT-TA179B-H047-L1
MFR.Part #
GT-TA179B-H047-L1
JLCPCB Part #
C5446841
Package
插件,7.2x7.2mm
Description
-40℃~+85℃ 100,000 cycles 12V 3N 4.7mm 50mA 7.2mm 7.2mm Black No PC Pin Round Button SPST Through Hole Without Bracket 插件,7.2x7.2mm Tactile Switches ROHS