GT-TC070B-H016-L1
MFR.Part #
GT-TC070B-H016-L1
JLCPCB Part #
C2843954
Package
SMD,4.6x4.6mm
Description
-30℃~+85℃ 1.6mm 100,000 cycles 12V 2.5N 4.6mm 4.6mm 50mA Black No Round Button SMD(SMT) Tab SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD,4.6x4.6mm Tactile Switches ROHS