G5S06504QT
Extended
Manufacturer
GPT
MFR.Part #
G5S06504QT
JLCPCB Part #
C7197390
Package
DFN-4(8x8)
Description
1.55V@4A 14A 50uA@650V 650V DFN-4(8x8) SiC Diodes ROHS