G3S06508D
MFR.Part #
G3S06508D
JLCPCB Part #
C6625566
Package
TO-263
Description
-55℃~+175℃ 1.7V@8A 105A 25.5A 50uA@650V 650V TO-263 SiC Diodes ROHS