G3S06510B
MFR.Part #
G3S06510B
JLCPCB Part #
C5748112
Package
TO-247AB
Description
1 Pair Common Cathode 1.7V@5A 27A 50uA@650V 650V TO-247AB SiC Diodes ROHS