GSP002RC-2.5-05P-11-00A(H)
MFR.Part #
GSP002RC-2.5-05P-11-00A(H)
JLCPCB Part #
C5223966
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x5P 2.5mm 250V 5 5A 5P Board Side/Socket - Closed Green Hinged (Snap On) Right-Angle Push-Pull,P=2.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS