GSP001A-5.08-05P-11-00A(H)
MFR.Part #
GSP001A-5.08-05P-11-00A(H)
JLCPCB Part #
C5223722
Package
P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 0.2~2.5 1 12~28 1x5P 20A 320V 5 5.08mm 5P Female Plug Green Hinged (Snap On) Horizontal Termination P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS